Üniversitemiz Futsal Takımı ÜNİLİG Salon Futbolu 2. Lig Müsabakalarında İkinci Oldu

Üniversitemiz Futsal Takımı İkinci Oldu

Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde 7-11 Mart 2022 tarihleri arasında yapılan ÜNİLİG Salon Futbolu 2. Lig Müsabakalarında, Üniversitemiz Futsal Takımı turnuvada mücadele eden yedi takım arasında finale çıkarak ikincilik kupasının sahibi oldu.

7-11 Mart 2022 tarihleri arasında Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan ÜNİLİG Salon Futbolu 2. Lig Müsabakalarında, finalde Gümüşhane Üniversitesi Futsal Takımı ile karşılaşan takımımız ikincilik kupasının sahibi oldu. Final maçında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim Y. Erdoğan, Genel Sekreter V. Mesud Öğmen ile Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Ali Rıza Kurtaran takımımızı yalnız bırakmadı.

“Bu Başarı Bizleri Onurlandırdı”

Futsal takımımızın başarısından dolayı gurur duyduklarını ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Çapak, “Bu başarı bizleri onurlandırdı. İnanıyorum ki gelecek yıl gençlerimiz şampiyonluk kupasıyla bizleri daha da mutlu edecekler. Bu vesileyle teknik ekibi, sporcularımızı ve bu başarıda emeği olan herkesi tebrik ediyorum. Nice başarılar diliyorum” dedi.

Üniversitemiz Futsal Takımı Kadrosu

Antrenörlüğünü Yüksel Kıyak’ın yaptığı futsal takımımızda oyuncu olarak Faruk Bozyiğit, Kadir Döner, Abdurrahim Elipek, Furkan Bayirkan, Samet Argın, Cuma Bakır, Muhammed Kesmez, Ömer Varol, Dildar Yaşar, Sefa Yıldız ve  Çetin Yarar bulunuyor.