ÜNİVERSİTEMİZ BAHAR ŞENLİKLERİ SPOR TURNUVASI FİKSTÜRÜ (1)

ÜNİVERSİTEMİZ BAHAR ŞENLİKLERİ SPOR TURNUVASI FİKSTÜRÜ

PERSONEL FUTBOL

A Grubu

1-Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı – Personel Daire Başkanlığı 24.04.2019 /17:00-18:00

2-Sosyal Bilimler MYO – Sağlık Hizmetleri MYO 25.04.2019 /17:00-18:00

 

B Grubu

1-Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi – Güvenlik Birimi 24.04.2019 / 18:00-19:00

2-Ziraat Fakültesi – İdari Mali İşler Daire Başkanlığı 25.04.2019 / 18:00-19:00

 

C Grubu

1-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğü 24.04.2019 / 19:00-20:00

2-Diş Hekimliği Fakültesi – Fen Edebiyat Fakültesi 25.04.2019 / 19:00-20:00

 

NOT= A1 maçının galibi ile A2 maçının galibi 26.04.2019 tarihinde karışılacaklardır.

  • B1 maçının galibi ile B2 maçının galibi 26.04.2019 tarihinde karışılacaklardır.
  • C1 maçının galibi ile C2 maçının galibi 26.04.2019 tarihinde karışılacaklardır.

NOT= A grubunun galibi ile B grubu galibi 29.04.2019 tarihinde karşılaşacaktır.

  • B grubunun galibi ile C grubu galibi 30.04.2019 tarihinde karşılaşacaktır.
  • A grubunun galibi ile C grubu galibi 01.05.2019 tarihinde karşılaşacaktır.

 

PERSONEL VOLEYBOL

Sosyal Bilimler MYO – Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi 24.04.2019 /16:00-18:00 tarihinde karışılacaklardır.

ÖĞRENCİ FUTBOL

A Grubu

1-Sağlık Bilimleri Fakültesi – Sosyal Bilimler MYO ( 24.04.2019/ 13:00-14:00)

2-Diş Hekimliği Fakültesi – Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu  24.04.2019/14:00-15:00

 

B Grubu

1-Veteriner Fakültesi – Genç MYO (24.04.2019/ 15:00-16:00)

2-Solhan Sağlık Hizmetleri MYO – Fen Edebiyat Fakültesi (24.04.2019/ 16:00-17:00)

 

NOT

  • A1 maçının galibi ile A2 maçının galibi 25.04.2019 tarih ve 13:00-14:00 saatleri arasında karışılacaklardır
  • B1 maçının galibi ile B2 maçının galibi 25.04.2019 tarih ve 14:00-15:00 saatleri arasında karışılacaklardır

Final Maçı 30.04.2019 tarih ve 16:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

 

 

ÖĞRENCİ VOLEYBOL

A Grubu

1-Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi – Ziraat Fakültesi (24.04.2019 /12:00-14:00 )

2- Diş Hekimliği Fakültesi - Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (24.04.2019 /14:00-16:00 )

 

B Grubu

1-Genç MYO – Sağlık Bilimleri Fakültesi (25.04.2019 / 12:00-14:00)

2-Sağlık Bilimleri MYO – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (25.04.2019 / 14:00-16:00)

  • A1 maçının galibi ile A2 maçının galibi 29.04.2019 tarih ve 12:00-14:00 saatleri arasında karışılacaklardır.
  • B1 maçının galibi ile B2 maçının galibi 29.04.2019 tarih ve 14:00-16:00 saatleri arasında karışılacaklardır
  • A grubunda elenen ve B grubunda elenenler arasında 3. lük maçı 04.2019 tarih ve 12:00-14:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Final Müsabakası 30.04.2019 tarih ve 14:00-16:00 saatleri arasında yapılacaktır

 

SATRANÇ

NOT = 29.04.2019 tarihinde yapılacak olan Satranç turnuvasına katılmak isteyen öğrenci ve personellerimizin kayıtları turnuva gününde alınacaktır.

  • Turnuvanın Yapılacağı Yer = Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi
  • Turnuvanın Yapılacağı tarih ve Saat = 29.04.2019/ 13:00

 

 

MASA TENİSİ

NOT = 30.04.2019 tarihinde yapılacak olan Masa Tenisi turnuvasına katılmak isteyen öğrenci ve personellerimizin kayıtları turnuva gününde alınacaktır.

  • Turnuvanın Yapılacağı Yer = Merkezi Kantin-Kafeterya Oyun Salonu
  • Turnuvanın Yapılacağı Tarih ve Saat = 30.04.2019/ 13:00